Stargor Software

Articles

O firmie
Co potrafimy i dlaczego wierzymy w oprogramowanie, które sprawia, że dobre rzeczy się zdarzają.Jesteśmy firmą komputerową świadczącą usługi IT w Londynie i produkującą programy (bazy danych) i strony internetowe do prowadzenia firmy.
 
Staramy się świadczyć usługi i dostarczać oprogramowanie doskonałej jakości i prowadzić naszych klientów przez zawiłości technologii. Staramy się wywiązywać z naszej roli na wysokim poziomie i dostarczać klientom i mocnego wsparcia i oczekiwanych usług, tworząc wyjątkowe korzyści dla naszych klientów i ekscytujących możliwości zawodowych dla naszych współpracowników.
 
Zawsze staramy się podołać wszystkim problemom, które zostały zgłoszone na miejscu u klienta (biuro, dom, itp.), aby usatysfakcjonować naszych klientów teraz i zapobiec problemom w przyszłości. A jeśli awaria nie jest bardzo skomplikowana i może być rozwiązany przez telefon, również bezpłatnie dla Ciebie jeśli jesteś naszym stałym klientem. Zgłoszenia są realizowane przede wszystkim w ciągu 6 godzin. Pracujemy pracy przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, niezależnie od świąt. Aby uzyskać szczegółowe informacje, zajrzyj do cennika.


START     POMOC ZDALNA     JAK TO DZIAŁA?     DEMO     FAQ     PROGRAM PARTNERSKI     CENNIK