Stargor Software


CipCipCip

Usługi IT
Usługi IT, oprogramowanie, zarządzanie serwerami i projektowanie stron internetowych.

Wsparcie informatyczne firm IT w Londynie:
 
Jeżeli często jesteś zfrustrowany problemami z technologią, które zwyczajnie zużywają całą Twoją energie, to zaufaj naszym usługom.  zapewni Ci wsparcie, na którym będziesz mógł polegać. Zapewnimy dostęp do narzędzi, które będą dopasowane do Twoich konkretnych potrzeb biznesowych, dzięki czemu będziesz mógł skoncentrować się na tym, co naprawdę ważne. Oferujemy pomoc w następujących dziedzinach:
 
   Telefony VoIP
   Oprogramowanie księgowe (QuickBooks, Keytime, SAGE itp)
   Network Solutions Network, Okablowanie, Wi-Fi, sieci WAN, VLAN, VPN
   Monitoring CCTV
   Customer Relationship Management Software
   Konserwacja sprzętu
   Dostosowane Komputery i serwery
   Administracja serwerami Microsoft Windows
   Szybko szerokopasmowego bez kabli
   Statyczne adresy IP na regularnym szerokopasmowych
 
Oferujemy również rozwiązania, które mogą skalować wraz z rozwojem Twojej firmy. Wraz z rosnącą liczbą naszej bazy klientów także i my i rozwijamy wachlarz naszych usług w czasach coraz szybciej zmieniających się technologii.


Bazy danych na zamówienie

Obecnie proces tworzenia dobrego oprogramowania jest bardzo czasochłonne i kosztowne. Dlatego nasza strategia polega na rozwijaniu pozyskiwaniu własnej istniejącej gamy produktów, szukając różnic między istniejących funkcji i specyfikacji dostarczonych przez klienta, a następnie dostosowanie wybranego produktu, aby doskonale pasowały do potrzeb klienta.Odzyskiwanie danych

Utrata danych jest zawsze bolesna i może być bardzo szkodliwa dla Twojego biznesu. Często danych jest bardziej wartościowe niż sprzęt, na którym jest przechowywana, a czasami ta informacja jest znaczącą częścią wartości firmy. Więc co, jeśli dane zostaną utracone?
 
Przede wszystkim, należy wyłączyć komputer, tak szybko jak to możliwe. Wystarczy wyciągnąć wtyczkę z gniazdka. Jeśli czytasz ten artykuł na komputerze, na którym nie stracił danych, zapisz numer telefonu 077 8352 4096 i wyłączyć komputer. Dlaczego to zrobić? Ponieważ, gdy komputer jest włączony, aplikacje i system operacyjny jest uruchomiony na dysku, na którym są przechowywane dane, a to prowadzi do nadpisywania sektorów dysku, co jest gdzie utraconych danych; można zastąpić utracone dane i nie można ich będzie potem  przywrócić.


Serwery

Administrujemy serwerami, Microsoft Windows.
 
Windows 2000
Windows 2003
Windows Server 2003 R2
Windows 2008
Windows 2008 R2
Windows 2012
Windows 2012 R2
 
Specjalizujemy się w świadczeniu usług, takich jak:
 
IIS (Internet Information Services), serwer WWW i aplikacji.
Serwer FTP.
Serwer usług terminalowych.
Apache.
Serwery baz danych:
 
MySQL
MS SQL Server
 
Jesteśmy również gospodarzem tych usług na naszych serwerach.